Просте і зручне бронювання квитків

Якщо зазирнути до словника, то можна побачити декілька значень слова «потяг«, починаючи від особливого бажання володіти чимось (або кимось), і до собачого повідка.

Але ми найчастіше вживаємо його у значенні «вид транспорту«, особливо коли наближається тепла пора, час відпусток і подорожей.

Адже залізничний транспорт – один із самих популярних видів транспорту на сьогодні, ним користуються і для перевезення вантажів, і для пересування як на великі відстані, так і по місцевості. Важко переоцінити роль залізничного транспорту у промисловості та туризмі, військовій справі. Вже довгі і довгі роки паровози, тепловози, електрички служать людям вірою і правдою. Про них складено безліч пісень та віршів, адже кожен з нас хоча би раз їздив потягом, всім знайомий цей рівномірний стук коліс і швидкі зміни пейзажу за вікном, заколисуюче похитування вагону.

Прогрес крокує по планеті великими кроками, дійшов він і до залізниці. Зараз доступне кожному бронювання квитків жд через Інтернет або по телефону. Покращується облаштування вокзалів, удосконалюються потяги, відкриваються нові станції. Все це свідчить про актуальність цього виду транспорту на сьогодні.

І це не дивно – уже нікого не здивуєш швидкістю руху поїзда, що може сягати двохсот кілометрів за годину, зафіксований рекорд швидкості сягнув більше 570 км/год!

Зовсім нещодавно було повідомлено про те, що і в Україні тепер будуть рухатись нові, швидкісні потяги, з усіма зручностями навіть для людей з обмеженими можливостями.

Це великий крок вперед для вітчизняної залізниці.

Впроваджується рух потягів зі швидкістю понад сто шістдесят кілометрів за годину. В зв’язку з цим необхідно переглянути розклад руху потягів.

Продаж жд квитків на сьогодні здійснюється більше ніж тисячі залізничних вокзалів по всій країні. Залізниця дає роботу двом відсоткам від усього працездатного населення України.

Пересування залізницею набагато безпечніше, ніж подорожування автомобілем, автобусом чи літаком. Щодня тисячі людей їдуть потягом на роботу, навчання або відпочинок.

Взагалі залізничний транспорт якнайкраще сприяє міжнародній торгівлі, але що стосується наших залізничних шляхів, то існує ряд проблем. Справа у тому, що ширина нашої колії більша, ніж у Європі, що призводить до втрати часу на кордоні, адже потяг потрібно перевести складними системами переведення рухомого складу.

Що стосується вантажних (чи товарних) потягів, то їх також існує дуже багато. Завдяки залізниці можливе переміщення будь-якого вантажу навіть на дуже велику відстань.

Потяги дальнього слідування вже давно курсують за тисячі кілометрів від дому.

Якщо говорити про перевезення пасажирів, то залізниця бере на себе близько сорока відсотків пасажирообороту серед всіх видів наземного транспорту, а це дуже велика цифра.

Зараз залізничні колії з’єднують між собою всі області нашої країни та Автономну Республіку Крим. Ви з легкістю можете дістатися навіть до самого віддаленого куточка України швидко та зручно.

 

Добавить комментарий